Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Podzámčok

Pozvanka - Fašiangová zabíjačka

8.ročník HURÁ PODZÁMOCKÝ HOKEJ

Koniec roka už tradične patrí hokejovému zápasu ženáčov proti slobodným. Tento rok nebol výnimka a na zimnom štadióne vo Zvolene sa stretlo opäť veľa obyvateľov našej obce na čoraz viac populárnej akcii, aby si buď zahrali hokej, schuti zakorčuľovali alebo len vychutnali atmosféru hokejového zápasu a všetko čo k nemu patrí. Víťazom zápasu, ktorý rozhodoval starosta  sa stali po roku opäť ženáči, ktorí vyhrali 7:5 a opäť odkázali slobodným, že ak chcú zvíťaziť mali by sa oženiť. Samotný zápas mal vysokú úroveň. Prestávky boli využité hlavne našimi najmladšími obyvateľmi - deťmi, ktorých sa zišlo po roku opäť viac. Akcia ako zvyčajne bola zakončená posedením v miestnom pohostinstve kde si všetci svorne pozreli záznam z odohraného stretnutia. Podával sa chutný guľáš, klobásy a jaternice. Tešíme sa o rok už na 8.ročník !!!

0.ročník turnaja O Pohár starostu obce Podzámčok

0.ročník o Pohár starostu obce Podzámčok 2014

V sobotu 28.12.2014 sa uskutočnil v priestoroch kultúrneho domu v obci Podzámčok stolnotenisový turnaj. Turnaja sa zúčastnilo 22 hráčov , ktorí sa stretli v 4 základných skupinách. Po základných skupinách sa turnaj rozdelil do dvoch častí. Hralo sa „A finále“ a „B finále“ . V „B finále“ hralo 14 hráčov a jeho víťazom sa stal Dušan Sluka. V „A finále“ sa z víťazstva tešil Juraj Kyseľ z Dobrej Nivy ktorý si tak odniesol Putovný pohár. Turnaj mal plynulý priebeh vďaka štyrom stolom ktoré poskytli organizátori. Hráči si pochutnali na guľáši či klobásach ale hlavne si dobre zahrali. Tešíme sa opäť na Vašu účasť už o rok na 1.ročníku !!!
 

Výsledky :
„B FINÁLE“ – Víťaz – Dušan Sluka
Cena o najlepšieho domáceho hráča z Podzámčoku – Víťaz – Miroslav Babiak
„A FINÁLE“ – 1.miesto – Kyseľ Juraj
                        2.miesto – Babiak Peter
                        3. miesto – Sluka Peter

Súbor na stiahnutie ucastnici0_rocnik.jpg ucastnici0_rocnik.jpg (50.5 kB)

HARMONOGRAM ZBERU ODPADU V NAŠEJ OBCI V ROKU 2015

Harmonogram nájdete v sekcii PRE OBČANOV - VÝVOZ ODPADU, alebo si ho môžete stiahnuť v priloženom súbore odpad2015.pdf odpad2015.pdf (410.6 kB)

webygroup

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať
Predpoveď počasia

Za obsah zodpovedá
webmaster


554233

Úvodná stránka